FRESH FINGERS Leczenie infekcji grzybiczej, Odbudowa struktury płytki paznokcia, hamowanie procesów zapalnych.

W JAKI SPOSÓB ROZPOZNAĆ GRZYBICĘ? skóra na stopach wydaje się pokryta kredowym nalotem, Martwy naskórek złuszcza się na podeszwach stóp i pomiędzy palcami, płytka paznokcia rogowacieje i kruszy się, następuje obrzęk, zaczerwienienie oraz swędzenie wału paznokcia.

 

LECZENIE GRZYBICY JEST KONIECZNIE: Defekt KOSMETYCZNY, Są to wrota przez które może dojść do zarażenia INNYMI CHOROBAMI ZAKAŹNYMI, Bezwzględnie, GRZYBICA to POWAŻNY PROBLEM dla innych, Oznacza znaczne komplikacje w przypadku INNYCH CHORÓB. FRESH FINGERS WYWOŁUJE NATYCHMIASTOWY EFEKT, POWODUJĄC: 1 Klotrimazol zahamowanie rozwoju grzybów. Łagodzi swędzenie. Ma niszczący wpływ na
komórki już zaatakowane grzybem i blokuje rozwój nowych ognisk. Miód pszczeli zamyka gruczoły potowe i hamuje rozwój bakterii, które sprawiają, że pot wydzielany nawet przez zdrowe osoby, ma nieprzyjemny zapach. Ma działanie antyseptyczne oraz zmiękcza skórę, nadając jej lekki kwiatowy zapach na długi czas. Witaminy zmiękcza skórę i eliminuje łuszczenie. Limonen wywołuje komfortowe uczucie chłodzenia i nadaje stopie przyjemny zapach. INTENSYWNIE ZWALCZA WSZELKIE OBJAWY GRZYBICY: Znika swędzenie, Redukcja nadmiernej potliwości stóp, Skóra znów jest miękka i delikatna, Infekcja zostaje całkowite wyleczona, Ustępuje łuszczenie się skóry, Odbudowa zainfekowanych obszarów skóry, Bezpieczne leczenie infekcji grzybiczej, Zapobieganie występowaniu grzybicy. SPECJALISTA DERMATOLOG KOMENTARZ: FreshFingers wykazuje unikatowe właściwości, które pozwalają mu przenikać nawet przez chropowate warstwy skóry, szybko rozpuszcza jej stare warstwy. Sprej może być stosowany w przypadku agresywnego rozwoju grzybicy, a także w celach profilaktycznych, nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania i nie wywołuje efektów ubocznych. OPINIE KLIENTÓW: Ostatnio wybrałam się na basen i tam złapałam infekcję grzybiczą. Okropnie swędziało. Zgłosiłam się do lekarza i dermatolog zalecił mi FreshFingers. Na szczęcśie polecił sprej, bo jestem całkowicie przeciwna przyjmowaniu leków. Pracuję w służbach wojskowych i noszę wojskowe obuwie codziennie. Moje stopy zawsze się bardzo pocą i bardzo mnie to męczy, a choroba grzybicza postępuje. Natychmiast zamówiłam FreshFingers i zdezynfekowałam buty sokiem z cytryny. Ten sprej naprawę mi pomógł, zniknęły suche pięty, a skóra całkowicie się zregenerowała. Witam, jestem pływakiem. Zawsze byłem narażony na infekcje grzybicze i oczywiście stosowałem środki zapobiegawcze. Niestety kilka razy zdarzyło mi się zapomnieć o butach pod prysznic i gdzieś złapałem grzyba Fusarium. Moja żona zamówiła FreshFingers i stosowałem go ponad miesiąc. Łuszczenie i swędzenie skóry ustało.

Pacjentom polecam środek FreshFingers, który zapewnia skuteczne leczenie grzybicy bez względu na stadium rozwoju choroby.