Slim Pectin Rýchly a trvalý výsledok, Zdravé potlačenie chuti do jedla, Odstránenie tuku aj z tých najproblémovejších miest, Účinnosť bola klinicky preukázaná.

slim-pectin

PRÍRODNÉ ZLOŽENIE PRE KRÁSU A ZDRAVIE Pektín posilňuje a stabilizuje metabolizmus a dáva pocit sýtosti po dlhšiu dobu. Pomáha očistiť telo od škodlivých látok, častíc ťažkých kovov a cholesterolu. Med účinne odstraňuje všetky toxíny z tela, posilňuje kardiovaskulárny systém, a zlepšuje imunitný systém. Vyskúšajte zázračný účinok prírody!

 

CHUTNÝ SPÔSOB, AKO ZHODIŤ KILÁ A VYZERAŤ SKVELE. Slim Pectin je produkt pre jednoduché chudnutie, ktorý bol vytvorený na základe prírodných zložiek, ako sú jablká a med. Balenie obsahuje práškový pektín a vrecúška s bio medom. Kombinácia fruktózy a vlákniny umožňuje postupný úbytok na váhe, udržuje hladinu glukózy v krvnom riečisku pod kontrolou a pocit nasýtenia prichádza rýchlejšie. Už sa nemusíte trápiť s diétami a cvičením! Med je bohatý na životne dôležité vitamíny a stopové prvky ako je draslík, horčík, zinok, vápnik, fosfor a jód. Pektín pokrýva steny žalúdka a čriev a normalizuje ich fungovanie, ktoré zase uľahčuje rýchlejšie vstrebávanie zdraviu prospešných látok. ČO HOVORIA DIETOLÓGOVIA? V súčasnej dobe sú na trhu stovky produktov na chudnutie. Avšak iba prírodné prostriedky sú úplne bezpečné pre vaše telo. Prínos prírodných zložiek obsiahnutých v Slim Pectin je overený nielen užívateľmi, ale aj lekárskymi výskumy. Pektín v kombinácii s medom pomáha telu normalizovať zažívanie a ozdravuje celé vaše telo: ozdravuje gastrointesinálny trakt; posilňuje srdce a čistí toxíny z krvných ciev. Extra váha je odstránená prirodzeným tempom a vďaka tomu sa nevracia. PROCES CHUDNUTIA ZAČÍNA OKAMŽITE! KROK 1 Do 50 ml tekutiny (voda, mlieko, džús) zamiešajte 1 balenie pektínu a 1 balenie medu po dobu 5-7 minút, až sa celkom rozpustí. KROK 2 Nechajte odstáť po dobu 15-30 minút. Užíva sa 30 minút pred jedlom. Vydajte sa na cestu krásy a zdravia! Už to vyskúšali: 76 kg / 65 kg Účinok Pectinu bol okamžitý. Po dvoch alebo troch dávkach sa moja váha nezmenila, ale všimla som si, že sa moja pleť zlepšuje každým dňom. Okrem toho zaspávanie a prebúdzanie sa stalo oveľa jednoduchšie. A čo je najdôležitejšie, chuť k jedlu bola menej intenzívna! Po troch týždňoch užívania Pectinu bolo moje telo fit, a to aj na miestach, kde som mala “odolný” tuk ako na podbrušku, na zadku a na stehnách. Schudla som 11 kg a chcem pokračovať. Vždy je priestor pre pokrok! 80 kg / 65 kg Je to zázrak! Po pôrode som veľa nabrala a je naozaj náročné získať späť pôvodnú postavu, keď sa staráte o dieťa a o domácnosť. Kamarátka mi to odporučila, ale spočiatku som tomu nedôverovala. Ako mi vrecúško s medom pomôže schudnúť? Ale po dvoch týždňoch som si všimla, že váha začala klesať a moja nálada a pohoda sa zlepšila. Môj manžel hovorí, že priamo žiarim! 98 kg / 68 kg Nadváha je môj problém už od detstva. V dôsledku zdravotných problémov a neaktívneho životného štýlu som priberala rok čo rok. Žiadne diéty mi nepomohli. Rozhodla som sa vyskúšať pectinata, keď som si prečítala názory na Internete. Nechcela som do toho vkladať príliš veľké nádeje, ale vážne to pomohlo !!!! Schudla som skoro 33 kg do troch mesiacov. Už nie som tučná! Dôrazne odporúčam ľuďom s podobnými problémami. Ide o skutočnú kúzelnú paličku. VYDAJTE SA NA CESTU K ŠTÍHLEJ POSTAVE!

Rýchly a účinný spôsob, ako zhodiť kilá navyše!

slim-pectin