Psorilax Nová tajná zbraň na psoriázu

PSORILAX je viac ako účinný. Jeho účinnosť je znateľná už po prvej aplikácii a zanechá vašu pleť jemnejšiu a pohodlnejšiu na dotyk.

psorilax

Väčšina ľudí, ktorí trpia psoriázou, majú problémy v spoločenskom živote a v pracovnom svete. Napríklad silné svrbenie im bráni v odpočinku a šupinky kože, ktoré sa im často objavujú na rukách, im znemožňujú efektívne pracovať, takže im bráni v dosiahnutí lepších výsledkov. Psoriáza značne ovplyvňuje kvalitu života, ako fyzicky, tak duševne.

 

OBNOVIŤ POŠKODENÚ PLEŤ JE MOŽNÉ! Psoriáza postihuje 4% svetovej populácie. Vo väčšine prípadov ide o mladých ľudí. Podľa štatistík má až 70% ľudí, ktorí trpia psoriázou, menej než 20 rokov. Ľudia, ktorí touto chorobou trpia, sa často vyhýbajú verejným miestam, pretože sa cítia nepríjemne, keď sa na nich ostatní ľudia pozerajú. Vďaka produktu PSORILAX teraz máte riešenie! Môžete si zlepšiť svoj vzhľad a vyliečiť svoju pleť! PREČO BY STE SI MALI VYBRAŤ PSORILAX PRE LIEČBU SVOJE PLETI? DIHYDROAVENANTHRAMIDE D známa ako patentovaná molekula na báze ovsa, poskytuje hlbokú hydratáciu pleti. PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OLEJ má antimikrobiálne účinky, silné liečivé účinky a absorbuje sa do pleti počas niekoľkých minút. AVENA SATIVA KERNEL EXTRAKT zmierňuje zápaly, reguluje funkcie mazových žliaz a má upokojujúce a zjemňujúce účinky. DIMETHICONE hydratuje pleť, zlepšuje jej elasticitu a postupne odstraňuje aj veľmi suchú pleť. Má antioxidačné účinky a obohacuje pleť o vitamíny a minerály. BISABOLOL spevňuje pleť, uľavuje od svrbenia a bolesti, podporuje regeneráciu a odstraňuje šupinky suchej pleti. GLYCERYL STEARATE CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE DECYLENE GLYCOL CAPRYLYL GLYCOL AQUA GLUCOSE Tieto látky majú antiseptické účinky a chráni pleť pred poškodením, obnovujú bunkové metabolické procesy a inhibujú epidermálne štiepenie buniek. ULTRA JEMNÝ KRÉM S UPOKOJUJÚCIMI ÚČINKAMI PRE CITLIVÚ POKOŽKU. Kvôli psoriáze som sa nemohla účastniť mnohých aktivít a koníčkov. Lekár mi diagnostikoval vážnu psoriázu a malé pľuzgieriky, ktoré som zo začiatku mala, sa mi rozšírili po celom tele. Som veľmi rada, že som našla PSORILAX! Vďaka tomuto produktu sa môžem vrátiť k normálnemu životu! Všetko začalo, keď sa mi prvýkrát objavili pupienky na chrbte. Tento problém mi spôsobil vážne ťažkosti – nemohla som spať, učiť sa, ani jesť – vďaka mojej mame, ktorá našla toto riešenie a odporučila mi Psorilax, sa teraz cítim lepšie. Zbavila som sa svrbenia a bolesti! Všimla som si, že sa môj stav značne zlepšil. Ďakujem vám! Tento krém funguje skvele! Pred niekoľkými rokmi som mal problém s psoriázou na bruchu a nebolo to nič príjemného. Po vyskúšaní tohto krému moje ťažkosti sami vymizli. Zbavil som sa zápalov, škvrny na koži zmizli a moja pleť je opäť jemná. Môžem tento produkt odporučiť. Je to liek proti podrždeniu a ďalšiemu šúreniu psoriázi!

Psorilax je ultra jemný krém s upokojujúcimi účinkami pre citlivú pokožku.

psorilax