Maxisize – гарантира зголемување на пенисот од 5 см месечно.

Maxisize СЕ ЗГОЛЕМУВА ДОЛЖИНАТА И ДЕБЕЛИНАТА! 1 МИЛИОН ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ! БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ! БЕЗ ХЕМИКАЛИИ, ПУМПИ И ЕКСТЕНДЕРИ. ПОМОЌНО ПОСИЛНО ПОДОЛГО.

maxisize

Овој крем, кој не предизвикува несакани ефекти, не предизвикува алергиски реакции, како и Maxisize не е зависност, и што е најважно, резултат што ќе се постигне по примената останува засекогаш. Со помош на кремот ќе се постигне значајна промена во големината на пенисот со што директно се влијае на Вашиот сексуален живот: ќе добиете боженствено задоволство во односот со жените и ќе им даде силен и траен оргазам. Со Maxisize секогаш ќе бидете подготвени!

 

КАКО ФУНКЦИОНИРА MAXISIZE Специфичните ензими кои се дел од Maxisize имаат благотворно влијание на ткивото на пенисот кое безопасно се проширува, а со него и коморите на кавернозните ткива на половиот орган, придонесувајќи до негово реално зголемување на димензиите, како во должина, така и во дебелина. Кремот се нанесува со масажни движења на пенис во ерекција. Ви се гарантира до 5см должина на пенисот по масажата со Maxisize. За најдобар ефект – кремот се употребува половина час пред сексуален однос. Ова ќе даде дополнителна стимулација за зголемување на должината и дебелината. ЗАГАРАНТИРАНА ЕКСТАЗА НА ПАРТНЕРКАТА Знаете што сака една жена и како да ѝ се даде тоа. Со Maxisize ќе ја натерате да сака повеќе…. и повеќе!!! МОЌЕН СЕКСУАЛЕН НАГОН Единствената формула го зголемува лачењето на тестостеронот во крвта – хормон кој е клучен за силата за успешните мажи! ЦЕЛА НОЌ СЕКОЈА ВЕЧЕР! Вие ќе станете ас во секс маратонот благодарение на многучасовната издржливост и челичната ерекција. БРЗИ РЕЗУЛТАТИ НЕМА НЕСАКАНИ ДЕЈСТВА Само за неколку дена ќе почувствувате камена ерекција и ќе доживеете силен оргазам. ЗГОЛЕМУВАЈ ВО ТЕКОТ НА ЕДЕН МЕСЕЦУЖИВАЈ ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛИОТ ЖИВОТ. КОГА ЌЕ ГИ ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ? Ерекцијата станува подолга и поконстантна, а чувствителноста на половиот орган се зголемува за 2 пати. Во должина и ширина пенисот ќе се зголеми за 1,5 см. – прва недела. Вашиот пенис е многу поголем, добива правилна анатомска форма. Времетраењето на сексуалниот однос ќе се зголеми за – 70%! втора недела Пенисот се зголемува за 4-5 см. За неколку пати е подобрен квалитетот на сексот. Оргазмот е побрз, трае до 5-7 минути! – трета недела. Претходно мислев дека 15,5см е сосема нормална големина. Се разбира, сексот никогаш не беше задоволителен, наидов на Maxisize на интернет и си помислив зошто да не додадам уште неколку сантиметри. За шест недели секојдневна употреба се додеваат речиси 3 сантиметри, додека пенисот беше забележително подебел и поцврст. Мојот пенис во ерекција е едвај 12 см, а во тоа време се обидов со секоја пилула, пумпа. За тоа ја трошев целата моја плата, а не добивав никаков ефект. Но по 2 недели од редовната употреба видов резултат. Пенисот се зголеми за 1,5 см. Чувствителноста стана поголема, а ерекцијата многу посилна! Мојата партнерка еднаш налутено ми рече: „Хм… Приказни за добра ноќ денес нема да има…“ Поминав преку седум кругови од пеколот за да додадам мизерни еден ипол сантиметри (операција). А со кремот додадо 3,9см! Сега имам само квалитетен секс.

Maxisize производ може безболно да се зголеми пенисот од 5-7 сантиметри за само неколку месеци

maxisize