Maxi Size – zmadhim i garantuar i penisit me 5 cm per muaj.

MAXISIZE ZMADHON GJATESINE DHE GJERESINE! 1 MILION KLIENTE TE KENAQUR! E SIGURT DHE E THJESHTE PER TU PERDORUR! PA KIMIKATE DEMTUES APO ZGJERUES ARTIFICIALE. ME I GJATE ME I FORTE ME I MADHE.

maxisize

Ky krem nuk ka asnje efekt anesor dhe nuk shkakton reakcione alergjike. Gjithashtu, Maxi Size nuk te ben te varur, dhe, me rendesishem akoma, rezultati qe arrihet prej perdorimit te rregullt mbetet per nje kohe te gjate. Ky krem do ta zmadhoje penisin tuaj ne menyre te dukshme, gje e cila do te kete nje impakt ne jeten tuaj seksuale: do te arrini kenaqesi supreme gjate kohes qe jeni me femrat dhe do ti jepni atyre nje orgazem me te fuqishem dhe me kohezgjates. Me Maxi Size, ju do te jeni gjithmone te gatshem per aksion!

 

SI FUNKSIONON MAXISIZE? Enzimat e vecanta ne formulen e saj kane nje efekt mbi mukozen e penisit, duke shkaktuar qe bashke me te dhe trupi i penisit te zgjaten ne nje menyre te pademshme, si pasoje ka nje zmadhim ne gjeresi dhe gjatesi. Masazhojeni kremin mbi penisin e erektuar. Pasi e masazhuat ate me Maxi Size, ju do te perfitoni nje rritje me +5cm ne gjatesi. Per rezultate me te mira, perdoreni kremin jo me shume se 30 minuta para se te keni seks. Kjo do te stimuloje zmadhimin e penisit akoma me shume. DO TE RREMBENI PARTNERET TUAJ Ju e dini se c’kerkojne femrat dhe si t’ia jipni. Me Maxi Size, ju do t’i beni ato t’ju luten per me shume…dhe me shume!!! GJITHE NATEN CDO NATE! Fale forces kohegjate te qendrimit larte dhe erekcioneve te forte sa nje gur, ju do te beheni nje as ne maratonat e seksit. NJE AVENTURE E FUQISHME Formula unike zmadhon prodhimin e testosteronit, hormoni i cili furnizon jeten e sukseshme seksuale te burrave! RESULTATE TE SHPEJTA PA EFEKTE ANESORE Vetem ne pak dite, ju do te ndjeni nje erekcion te forte sa guri dhe do te keni orgazma me te fuqishem. ZMADHOJENI VETEM NE NJE MUAJSHIJOJENI GJITHE JETEN. KUR DO TI SHOH REZULTATET? Erekcionet zgjasin me shume dhe jane me te forta dhe sensiviteti i penisit eshte dyfish me i mire. Gjatesia dhe gjeresia e penisit zmadhohem me deri 1.5 cm. Penisi juaj do te jete me i MADH, forma e tij behet anatomisht e sakte. Marredhenia seksuale zgjatet me 70%! Penisi behet 4-5 cm me i gjate! Cilesia e seksit permisresohet disafish! Orgazmat ndodhin me shpesh dhe zgjasin 5-7 minuta! Une mendoja se 15.5 cm eshte nje gjatesi krejt normale. Sigurisht, seksi nuk ishte gjithnje i jashtezakonshem. Zbulova maxi Size online dhe mendova, pse mos te shtoja edhe une disa centimetra. Brenda nje muaji e gjysme dhe perdorimi te perditshem, shtova pothuajse 3 cm, dhe penisi im u be disahere me i trashe dhe I forte. MPenisi im i ngritur me zi ishte 12 cm, pas nje fare kohe, une i provova te gjitha – tableta, pompa, I shpenzova te gjitha leket e mia pa rezultat. Pas 2 javesh dhe perdorim te rregullt, une pashte rezultate – penisi im u be 1.5 cm me i gjate. Sensiviteti i tij u be thjesht I jashtezakonshem, dhe erekcionet e mia shume me te forte! Partnerja ime me tha nje here: “Epo, perrallat nuk do te behen realitet kete nate…” Per te shtuar 1.5 cm te lodhura, I kalova te shtata torturat e ferrit (bera operim). Por me kremin une shtova 3.9 cm! Tani kam seks te cilesise se larte.

Cdo burre duhet te kete nje penis te fuqishem! Une do tju them se si mund ta arrini vete brenda dy javesh!

maxisize