Fito Spray Само 1 прскање ќе Ве спаси од чувството за глад и ќе Ви ја врати витката фигура!

fito spray

Fito Spray Избалансиран состав, Производот е тестиран и одобрен од страна на експерти, Ефикасен и дава брз резултат. Намалување на телесната тежина без исцрпувачки диети и силен стрес, Помага во отстранување на вишокот течности од организмот, Ги топи масните наслаги. Содржи L-Карнитин!

 

ГИ ТОПИ МАСТИТЕ Зелено кафе Единствената комбинација на моќен антиоксидант – хлорогена киселина и мала доза на кофеин ефикасно ги согорува мастите, го намалува апетитот и нивото на холестерол во крвта, ги отстранува токсините и вишокот течности во организмот. ГО СПРЕЧУВА ТАЛОЖЕЊЕТО НА МАСТИ Екстракт од гарцинија Хидроксицитрична киселина ефикасно ја спречува трансформацијата на јаглехидратите од храната во масти, и така го забрзува согорувањето масни наслаги и ја намалува желбата за слатки. ГО ЗАБАВУВА ПРОЦЕСОТ НА СТАРЕЕЊЕ Гоџи бобинки Содржи богат комплекс на активни состојки (полисахариди, фитостероли, витамини и минерали) кои го забрзуваат процесот на трансформација од масти во енергија, го намалуваат апетитот, го штитат срцето и крвните садови и го подобруваат имунитетот. ГО ЗАЈАКНУВА ИМУНИТЕТОТ Манго и екстракт од акаи бобици Го забрзува согорувањето калории и го спречува таложењето на мастите.Го намалува чувството за глад, ја заштитува клеточната мембрана и го јакне имунолошкиот систем. ГИ ИСФРЛА ТОКСИНИТЕ Лимонска киселина Го активира метаболизмот, го подобрува варењето и го забрзува исфрлањето на токсини. ОСВЕЖУВАЧКИ ЗДИВ Ментол и нане Ментолот и терпеноидите во нането го освежуваат здивот, го подобруваат протокот во жолчката, го забрзуваат топењето на масти. 100% има ефект Производот е сертифициран во ЕУ. Го освежува здивот и ја намалува тежината во еден момент! Видливи резултати за само еден месец по користењето на спрејот за губење на тежина, Повеќе од милион жени во Европа ги користат нашите производи и сигурно познавате некој што изгубил вишок килограми со помош на Fito Spray. Совршен начин да го изгубите вишокот килограми без голем напор. Мојот резултат е -21 кг заеден месец. Многу сум возбудена и ги советувам сите што сакаат да ја намалат тежината и да ја вратат сопствената форма со. За недела дена изгубив само 5 килограми, а потоа уште 14 за само 3 недели. Сега сум во топ форма. Лесно и брзо. Го препорачувам на сите! Спрејот го користам веќе два месеца. Без никаков проблем изгубив 2 броја. Се чувствувам во совршена форма. Од сега свежиот здив и добрата физичка форма се дел од мојот живот! Пробајте го и Вие Борбата против зголемена тежина навистина е лесна! Спрејот за намалување на тежина Fito Spray го имаат пробано и препорачано многу жени. Не требаше многу за да се видат резултатите! Доволна е една употреба по оброкот и прекумерната тежина ќе исчезне!Префинет вкус и освежувачки мирис кои произлегуваат од природните состојки, го намалуваат чувството на глад и помага во намалување на прекумерната тежина без напор.Л-карнитинот ги согорува мастите дури и кога седите во Вашата канцеларија или во автомобил. Само едно прскање после јадење и прекумерната тежина ќе исчезне! Производот е сертифициран и во согласност со сите меѓународни стандарди. Ефикасноста е докажана со клинични испитувања и потврда од клиентите кои веќе ги постигнале посакуваните резултати со спрејот Fito Spray. Нутриционистите препорачуваат: Земајќи го во предвид брзото темпо на живеење и работа со седење, борбата против вишокот килограми стана уште понеодложна. Редовното прејадување, злоупотреба на високо-калорична и нездрава храна се некои од главните пречки во борбата за здравјето и физичкиот изглед. Да се намали апетитот и телесната тежина не е така лесно за оние кои живеат современ живот. Затоа научниците создале единствен начин за внесување супстанци и во телото, помагајќи да се губи телесната тежина. Диететскиот спреј исполнува два клучни услови – лесна употреба и брзо впивање на активните супстанции во организмот. Слузницата на устата е богата со површински крвни садови. На тој начин веднаш по употреба на спрејот неговите компоненти се апсорбираат во крвта. Од тој момент почнуваат да делуваат: се шират по целиот организам благодарејќи на протокот на крвта, стигнуваат до црниот дроб, масните наслаги и се поврзуваат со рецепторите на клеточната мембрана. Како резултат на тоа, секоја доза од спрејот има ефект на целото тело. Ова средство е многу пријатно и ефикасно за користење. Спрејот за слабеење FitoSpray содржи само природни состојки, не содржи вештачки бои, синтетички мириси ниту ГМО производи. Производот е сертифициран и нема контраиндикации.

Тајната на светските ѕвезди за слабеење сега пристигна и во Македонија по единствена цена!

fito spray