Bust Cream SPA – Push-up – a napořád! Zřetelný výsledek již za týden. Harmony Shape. Pouze přirozené složky, 95% žen potvrdilo výsledek. 100% Záruka kvality.

bust size cream spa

Krém Bust Cream SPA – objemný výsledek! 100% přirozený objem, Třikrát zpomaluje procesy ochabování kůže, Vhodný pro všechny ženy nezávisle na věku, Na strie můžete navždy zapomenout, Budete moci nosit hluboký výstřih, Zaokrouhluje a zdůrazňuje tvary.

 

EFEKT NEVIDITELNÉ PODPRSENKY – Vaše poprsí již podporu nebude potřebovat! Fáze 1 Krém naneste na čistou pokožku. Nejdříve promasírujte jeden prs, dokud se krém zcela nevstřebá, 5 až 10 minut. Několikrát opakujte. Fáze 2 Poté promasírujte druhý prs. Následně vyčkejte, než krém vyschne. Fáze 3 Nakonec promasírujte oba prsy kruhovými pohyby, kdy opisujeme kružnice a vracíme se do spodní části, kde jsme začali. Fáze 4 Použijte dvakrát denně: ráno a večer. Odborníci o Bust Cream SPA. Pro mnohé moderní ženy se v určitý okamžik estetické modelování poprsí stane nutností. Téměř všechny ženy chtějí mít krásné tvary. A není divu, vždyť výstřih je odedávna místem, které si zasluhuje zvýšenou pozornost mužů. Za 3 až 4 týdny každodenní aplikace krému se objem poprsí zvětší; tvar prsů se zaokrouhlí a zvedne; pokožka se stává elastická a sametově hebká. Krém byl klinicky testován odborníky Světové zdravotnické organizace v 14 zemích světa. Tisíce žen se přesvědčilo v účinnosti krému Bust Cream SPA. Kakaový olej má výrazný omlazující účinek a podporuje růst prsů; Mandlový olej účinně vyživuje a chrání pokožku; Olej z hroznových jadérek zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky, odstraňuje strie a zabraňuje jejich vzniku. Ohlasy na krém Bust Cream SPA: Poslední dobou jsem začala pozorovat, jak se mi mění prsa. S věkem zkrátka kůže začíná být povislá a ztrácí někdejší pružnost a hladkost. Hluboké výstřihy mi přestaly slušet a tak jsem si je přestala kupovat. Záchranu jsem ale našla v tomhle zázračném krému! Výsledky mě opravdu překvapily! Už za dva týdny se vrásky a rýhy téměř uplně vytratily a prsa jsem měla pružnější. A po měsíci už se mě všichni ptali, kde jsem si nechala udělat takovou skvělou plastiku – a nikdo pořád nevěří, že mi pomohl obyčejný krém! Problémy s tvarem prsou a jejich pružností jsem začala mít hned poté, co jsem shodila 21 kilogramů. Byl to pro mě docela šok. Prsa jsem měla povislá a už vůbec nebyla tak krásná jako dřív. Tak jsem si začala kupovat push-upky, abych ten problém nějak zamaskovala. Ale náladu jsem z toho měla pod psa a dostavily se i deprese. Ve 24 letech mám prsa jako bych byla o dost starší. K narozeninám jsem od mamky dostala tenhle krém. Nejdřív jsem se dokonce trochu urazila, ale teď jsem vděčná jako nevím co. Už za měsíc jsem měla prsa jako z luxusní reklamy na spodní prádlo! Nikdy bych nevěřila, že je možné získat takový dokonalý tvar přirozenou cestou!

Krém Bust Cream SPA – objemný výsledek!

big-bust-cream