ANTIMYKOTICKÝ PRODUKT FRESH FINGERS Pečujte o zdraví svých chodidel!

FRESH FINGERS mykotické infekce poškození, strukturální zotavení nehtového lůžka, odstranění zánětlivých procesů.

JAK POZNAT, ŽE TRPÍTE MYKOTICKOU INFEKCÍ? kůže na chodidlech je hrubá, mezi prsty se tvoří kožní výrůstky, nehty se začnou třepit a lámat, prsty otékají, červenají a svědí.

 

LÉČBA MYKOTICKÉ INFEKCE JE NUTNÁ! Kosmetické DEFEKTY, Místo vstupu dalších INFEKČNÍCH ONEMOCNĚNÍ, Implicitně je MYKOTICKÁ INFEKCE velmi VÁŽNÁ PROBLÉM i pro ostatní. Jde o vážnou komplikaci DALŠÍCH NEMOCÍ, JAKO JE. OKAMŽITÝ EFEKT PŘÍPRAVKU FRESH FINGERS NA PLÍSŇOVÉ INFEKCE: 1 Clotrimazol zastavuje růst plísní a mykóz. Zbavíte se svědění a všech buněk, které již byly napadeny infekcí. Také se vyhnete opakovanému vzniku infekcí. 2 Mel extrakt reguluje funkci potních žláz a aktivitu bakterií, které způsobují zápach nohou i u zdravých lidí. Má antiseptický účinek, zjemňuje kůži a má příjemnou květinovou vůni, která vydrží dlouho. 3 Vitamíny zjemňuje kůži a odstraňuje šupinky. 4 Limonen má chladivý účinek a příjemnou vůni. INTENZIVNÍ ODSTRANĚNÍ VŠECH NÁSLEDKŮ MYKÓZY: Zmírnění svědění, Zmírnění a vyhlazení kůže, Zjemnění a vyhlazení kůže, Odstranění příčiny infekce, Zmírnění šupinatění kůže, Obnovení postižené oblasti kůže, Bezpečné zničení mykotické infekce, Prevence mykotických infekcí. KOMENTÁŘ KOŽNÍHO SPECIALISTY. Fresh Fingers má jedinečnou schopnost dostat se do hlubších vrstev kůže, rychle rozpouští starou kůži a je možné ho aplikovat i v případě agresivní mykotické infekce. Můžete ho používat také preventivně. Nemá žádné kontraindikace ani vedlejší účinky. RECENZE ZÁKAZNÍKŮ: Nedávno jsem byla na bazéně a chytila jsem mykotickou infekci. Svědění bylo extrémně silné. Jela jsem do nemocnice a kožní lékař mi předepsal Fresh Fingers a musím říct, že je skvělý. Já sama jsem proti lékům, takže bych si ho nevzala, kdyby mi ho nedal lékař. Pracuji jako uklízečka a celý den na sobě mám neprodyšné boty. Moje chodidla se potí a jsem velmi unavená, takže trpím plísňovými infekcemi. Objednala jsem si ihned Fresh Fingers a vyčistila si boty citronovou šťávou. Tento spray mi opravdu pomohl, zbavila jsem se suché kůže a mám nyní zdravé nohy. Dobrý den. Chodím plavat, takže mám zvýšené riziko a musel jsem se tedy začít chránit před mykotickými infekcemi. Několikrát jsem si ale zapomněl boty do sprchy a chytil jsem nepříjemnou infekci. Moje manželka mi objednala Fresh Fingers, používal jsem ho něco přes měsíc. Svědění i supinatění kůže jsem se zbavil.

Pro úspěšnou léčbu mykotických infekcí svým pacientům předepisuji Fresh Fingers, bez ohledu na to, v jakém stádiu jejich nemoc je.