Collamask Efektive produkt kundër plakjen e lëkurës

Kane filluar t’ju dalin rrudhat? COLLAMASK do ta beje fytytren tuaj me te re dhe me te fresket.

collamask

COLLAMASK ETHJESHTE NE PERDORIM, EFEKT I GARANTUAR, PERMBAN VETEM KOMPONENTE NATYRAL, ZEVENDESON NJE TRAJTIM NE SALLON ESTETIKE. COLLAMASK do t’ju ndihmoje te REDUKTONI RRUDHAT, MINIMIZON PORET, PERMIRESON NGJYREN E FYTYRES, BEJE LEKUREN ME TE BUTE, HIDRATIM I GARANTUAR. 100% NATURAL.

 

COLLAMASK – nje maske unike per te luftuar problemet tipike te lekures. Formula e patentuar e COLLAMASK e ben ate te pershtatshme per cdo tip lekure dhe freskon e hidraton te gjitha shtresat e lekures, duke rikthyer strukturen e saj. Si funkcionon COLLAMASK? KOLLAGJEN E mban lekuren te hidratuar, e ristrukturon ate, efektivisht redukton rrudhat. KOMBINIM I AMINO ACIDEVE factor i fuqishem anti-age, i cili mbron lekuren nga plakja e shpejte. DELTINA BLU ka aftesi tonizuese dhe pastron lekuren, zvogelon poret e zgjeruara. ACID ALGINIK Polisaharidet e algave te detit, hidratojne lekuren dhe eliminojne efektivisht toksidet. BETAINE DHE VAJ BIMOR ushqejne dhe zbusin, parandalojne humbjen e lageshtise. VAJ PALMAROZA shton nje arome te mire dheka veti antibakteriale. Pershtypjet e klienteve: COLLAMASK eshte maska me e mire qe kam provuar. Une nuk eshte se kam shume rrudha, por kam vija te imeta dhe ngjyra e lekures sime nuk eshte me e mira. Pasi nisa te perdorja COLLAMASK vijat u zhduken komplet dhe fytyra ime duket aq e fresket sa nuk dukem as 30 vjec. Bleva COLLAMASK para pak kohesh dhe jam shume e kenaqur me rezultatet. Lekura ime eshte me e bute dhe rrudhat jane zvogeluar. Plus kesaj, poret e mia u zvogeluan dhe une jam shume here me e kenaqur me pamjen time tani. Pjesa me mire ishte se, nuk duhet te prisja shume gjate derisa efektet te shfaqeshin. Sigurisht, pas 40 vitesh, lekura ime nuk eshte me e njejte, dhe per te qene e drejte nuk eshte se kisha shpresa se nje maske mund te ndihmonte. Por tani i shoh efektet e COLLAMASK dhe fytyra ime duket shume here me e fresket, ngjyra e lekures eshte me e mire, rrudhat pozvogelohen. Jam shume e kenaqur. COLLAMASK rekomandohet prej kozmetologeve: „Fale perberesve aktive, COLLAMASK siguron nje efekt te menjehershem. Lekura ushqehet, duket me e fresket dhe me e relaksuar, ngjyra e lekures permiresohet. Maska eliminon cdo lloj shenje plakjeje dhe zbehje te heret te lekures. COLLAMASK ka kaluar teste klinike dhe eshte e certifikuar. Formula e patentuar e maskes eshte universale, prandaj e rekomandoj per te gjithe tipat e lekures.“

Maska COLLAMASK eshte nje produkt efektiv kunder plakjes se lekures: I perbere prej komponentesh natyrale, Antialergjik, Nuk shkakton pucrra, Per te gjitha tipat e lekures.

collamask